Ostukorv

Abi

Pane tähele. Venemaa Helisevad Seedrid™ originaaltoodetel on hologrammikleebis!

Kuna hologrammiga 10 rubla paberraha on Venemaa Föderatsioonis ringlusest kõrvaldatud, seedriõli pakenditele ei lisata enam 10-rublaseid rahatähti, mis olid algselt mõeldud originaaltoote tähistamiseks ning kaitseks võltsingute vastu. Alates juunist 2011 on kõikidel Venemaa Helisevad Seedrid ™ toodetel ainulaadne hologrammikleebis, mis aitab õigeid tooteid võltsingutest eristada. Kodulehel ei ole hologrammikleebiseid võimalik võrrelda, visuaalselt on võrreldavad ainult toodetel olevad hologrammikleebised.


Pane tähele. Säilivusaeg Venemaa Helisevad Seedrid™ toodetel!

Eestis ja mujal Euroopa Liidus on tavaline, et piiratud säilivusajaga toodetele on lisatud „Parim enne“ – kuupäev. Venemaa Föderatsioonis on loodud süsteem, mille kohaselt märgitakse tootepakendile toote tootmispäev, mitte säilivusaja viimane päev. Pakendile märgitakse lisaks tootmiskuupäeval ka säilivusaeg, nt "Срок годности 12 месяцев" (Säilivusaeg 12 kuud).

Seetõttu ei pea Venemaa Helisevad Seedrid™ toodete tootepakendil toodud kuupäeva alusel oletama, et tegemist on säilivusaja ületanud tootega. Toote säilivusaja arvutamiseks tuleb toote tootmiskuupäevale liita säilivusaja kestus.

Tähtaeg märgitakse:

  • Päeva ja kuu vormis, kui toiduaine säilivusaeg on kuni 3 kuud
  • Kuu ja aasta vormis, kui toiduaine säilivusaeg on üle 3 kuu, kuid maksimaalselt 18 kuud
  • Aasta täpsusega, kui toiduaine säilivusaeg on üle 18 kuu.

Toode on lisatud ostukorvi!