Ostukorv

Veega tervendamine

Anastasia räägib, elava vee tohututest tervandavatest võimalustest.
V. Megre raamatust Anastasia
Tõlkinud Anu Pallas

„Sinul või neil, kes soovivad enda peal järele proovida vee tervendavaid omadusi, tuleb kõigepealt leida allikas, mille vesi kõige rohkem meeldib.

Tuua seda vett koju, valada nõudesse ja külmutada ära. Igal õhtul panna järgmiseks päevaks tarvilik veehulk kaunis anumas lauale, soovitavalt võiks anuma alla asetada rohelise kangatükikese.

Enne magamaminekut tuleb kindlasti veele häid sõnu öelda, võib ka lihtsalt sõbralikult temast mõelda.

Toas ei tohiks olla liiga soe, igatahes võiks vette jääda pisut jääd. Kui see aga kõik üles sulab, siis tuleks tingimata lisada külmas eraldi hoitud jäätükike.

Soovitav on lisada ka sooja vette väike jäätükike. Samuti kuuma tee sisse, mida sa jood.

Kui jäätükk sulama hakkab, on soovitav vee peale õrnusega mõelda, võib öelda talle meeldivaid sõnu nagu elusolendile. Sulavasse vette võib tilgutada ühe tilga seedriõli. Pole tähtis, kui suurde veehulka see tilgake kukub, temapoolne väga oluline informatsioon laieneb kogu vee hulgale.

Enne magamist võib veenõud silitada ja hingata välja, vee peale.

Järgmisel päeval ärgates tervita vett. Soovitav on vett juua väikeste ja aeglaste lonksude kaupa.

Ja veel võib sellega nägu märjaks kasta.

Kui su kehas on mingeid haigusi, hakkab vesi neid ravima ja saad kahtlemata terveks. Kergendust tunned sa juba kolme päeva pärast.

Kui sa kasutad sellist vett üheksakümmend üheksa päeva, siis lahkuvad su kehast isegi tõsised haigused ja näed, kuidas su näonahk märgatavalt paraneb.

Kui tahad, et su keha nooreneks ja mõte hakkaks kiiremini tööle, siis võid vee tarvitamise kõrval kasutada hommikul enne lõunat ja õhtu eel kummalgi korral ühe sõõmu seedriõli. Samuti võib kasutada erinevate taimede mett ja õietolmu sellisel määral, nagu sulle meeldib. Kuid veega pole neid vaja segada. Kui sa niiviisi kolmkümmend päeva teed, siis töötab su mõte kiiremini ja keha nooreneb.”

„Anastasia, see, mis sa rääkisid, väärib tähelepanu, sest öeldut võivad kontrollida nii teadlased kui lihtsad inimesed. Kuid kust sa kõike seda tead? Kas tänu oma esivanematele?”

„Tänu veele,” lausus Anastasia ja hakkas naerma, keerutas end ringi millegi üle rõõmustades, jäi siis seisma ja lisas tõsiselt: „ja lisaks tean seda veel tänu tähtedele.”
 

Toode on lisatud ostukorvi!