Ostukorv

Siberi puhastus

Leia Siberi puhastuseks sobiv palsami kogus lähtuvalt enda kaalust

Kokku:

Vajalik kogus: pudelit

Päev Kogus ml

Nõuanne kasutamiseks 10% SEEDRIPALSAMIGA.

Seda unikaalset organismi puhastussüsteemi õpetas üks Siberi šamaan. Ta ütles: „Kui teed seda igal aastal, siis sa ei vanane iial.“ 

Puhastuse ajal toimub mao ja veresoonte puhastamine. Veresooned muutuvad elastsemateks ja selle tagajärjel toimub vererõhu isereguleerimine. Väga tõhus liigeste valu korral. 

Ravitakse välja sapipõie-, jämesoole-, peensooltepõletikku, taastub soolestiku mikrofloora, toimub ainevahetuse reguleerimine, paraneb üldine toonus ja inimese energeetika.


„Siberi puhastus“ on lihtne ega valmista tavaliselt organismile stressi, kuid käivitab pehmelt ja aeglaselt puhastus- ja tervenemisprotsessid raku tasandil. Puhastuse tagajärjel taastub inimesel kromosoomide rida. Sellist sügavat mõju saavutatakse harva ja spetsiaalsete keeruliste homöopaatiliste ravisüsteemidega. Kui alustate seedrivaigu joomist, siis kõigepealt paraneb teil immuunsus, kuna vaik on üks tugevaim antiseptik. Veres tõuseb fagotsüütide arv, mis hävitab viirused ja haigusi tekitavad võõrkehad. See tähendab, et me vabaneme paljudest haigusi tekitavatest bakteritest, viirustest ja parasiitidest. Tulemusena vabastatakse energeetiline potentsiaal, mis kindlustab bakterite ja parasiitide elu. Kõik organismi näärmed ja organid töötavad intensiivsemalt ja efektiivsemalt. 

Järgnevalt käivitub organismi kõikide kudede ja rakkude regeneratsioon, st. uuenemine ja puhastumine kõigest vanast, millest rakkudel oli varem raske vabaneda. Sellel hetkel võib juhtuda, et ägeneb mõni krooniline haigus. Siin peab ise jälgima – juhul kui enesetunne läheb halvaks, siis tuleb ravi peatada ja uuesti saab alustada paari kuu pärast. Teist korda kulgeb puhastus lihtsamalt. Puhastuse efektiivsus oleneb ka sellest, mida te sööte selle ajal (soovitatav on tarbida rohkem värsket, toorest ja taimetoitu ning vähendada või üldse loobuda lihatoidust). Taastumiseks ja organismi uueks ülesehitamiseks peavad rakud tagasi saama puhast ja tervislikku materjali.  

Puhastuse läbiviimiseks läheb teil vaja ilma nõelata insuliinisüstalt 3..5 ml, mida saate kasutada dosaatorina. Puhastuse esimesel päeval võtke preparaadi 5 ühikut (1 ühik = 0,025 ml) tühja kõhu peale (võib ka pipetiga võtta 1 tilk). Peale seda ei tohi 15 minutit midagi süüa ega juua. Kui te ei kannata mõru maitset, siis võite vett peale juua, kuid parem on lihtsalt hambaid pesta. Teisel päeval jooge 10 ühikut (kaks tilka), kolmandal 15 ühikut (3 tilka) ja nii iga päev, lisades juurde 5 ühikut. Koguste suurenedes soovitame kasutada 5 ml ilma nõelata süstalt. Neljakümnendal päeval jõuate 200 ühikuni (5 ml). Järgmisest päevast hakake vähendama doosi 5 ühiku võrra. Kokku kestab puhastus 79 päeva. Esimestel 40 päeval jõuate energeetika uuele tasemele, sellel ajal avaneb ja taastub rakkude mälu, taastamisprotsessid käivituvad väga sügaval DNA tasemel. Tavaliselt sellel ajal hakkab inimene tundma puhastuse mõju. 


Doseering on arvestatud keskmise kehaehitusega inimesele. Kui te kaalute 80-100 kg, siis võtke aluseks 7-8 ühikut ja iga päev suurendage kogust 7-8 ühiku võrra. Kui teie kaal on aga üle 100 kg, siis võtke aluseks 10 ühikut 10% seedrivaiku.  

Palsami kulu ”Siberi Puhastuseks”:

 Kehakaal kuni 80 kg 80 - 100 kg üle 100 kg
 Ühikuid (1ühik=0,025 ml) 5 7 10
 Kulu kokku 200 ml 280 ml 400 ml


 

 

 

Järelejäänud palsamile võib alati leida rakenduse.

SEEDRIPALSAMIT SAAB OSTA SIIT:

Toode on lisatud ostukorvi!