Ostukorv

Siberi puhastus

Vajalik kogus: - pudelit

Päev Kogus ml

 

Siberi puhastus 10% SEEDRIPALSAMIGA  

Siberi puhastus Eliksiiriga MEGRE+ seedriõlis

Siberi puhastus Eliksiiriga MEGRE+ mumioga

Siberi puhastus Eliksiiriga MEGRE+ ingveri juurega

 

Siberi piirkondade elanikud tunnevad seda organismi puhastamise viisi iidsetest aegadest. See tagas terve organismi puhastumise ja uuenemise, andes rohkem energiat ja kaitset erinevate raskuste ületamiseks.
Täna kutsutakse seda puhastusviisi siberi puhastuseks.


Siberi puhastus on lihtne ja organismile hell, see kestab 79 päeva. 

Puhastuse ajal toimub mao ja veresoonte puhastamine. Veresooned muutuvad elastsemateks ja selle tagajärjel toimub vererõhu isereguleerimine. Väga tõhus liigeste valu korral. 

Ravitakse välja sapipõie-, jämesoole-, peensooltepõletikku, taastub soolestiku mikrofloora, toimub ainevahetuse reguleerimine, paraneb üldine toonus ja inimese energeetika.

Puhastuse tagajärjel taastub inimesel kromosoomide rida. Sarnast tugevat mõju saavutatakse harva spetsiaalsete keeruliste homöopaatiliste ravisüsteemidega.

Kui alustate seedrivaigu võtmist, siis paraneb teil kõigepealt immuunsus, kuna vaik on üks tugevam antiseptik. Veres tõuseb fagotsüütide arv, mis hävitab viirused ja haigusi tekitavad võõrkehad. Seega vabaneme paljudest haigusi tekitavatest bakteritest, viirustest ja parasiitidest. Tulemusena saame lahti energeetikast, mis kindlustas bakterite ja parasiitide elu. Kõik organismi näärmed ja organid töötavad intensiivsemalt ja efektiivsemalt.

Järgnevalt käivitub organismi kudede ja rakkude regeneratsioon, st uuenemine ja puhastumine kõigest vanast, millest rakkudel oli varem raske vabaneda. Samas võib juhtuda, et ägeneb mõni krooniline haigus. Siin peab end ise jälgima – juhul, kui enesetunne läheb kehvaks, siis tuleb kuur peatada ja alustada uuesti paari kuu pärast. Teist korda kulgeb puhastus lihtsamalt.

Esimesel 40 päeval palsami kogused kasvavad. Siis jõuate energeetika uuele tasemele.
Järgmise 39 päeva jooksul kogused vähenevad, siis ankurdatakse see uus energiatase. Tavaliselt sellel ajal hakkab inimene tundma puhastuse mõju.

Puhastuse tõhusus oleneb sellest, mida te selle ajal sööte (soovitatav on tarbida rohkem värsket, toorest taimset toitu ning vähendada või üldse loobuda lihatoidust). Taastumiseks ja organismi uueks ülesehitamiseks peavad rakud saama puhast ja tervislikku materjali.

Üks olulisi eeldusi palsami tulemuslikuks tarvitamiseks siberi puhastuse tegemisel ongi lihatoidust loobumine - liha võib asendada kalaga. Kui rakud heidavad uuenedes endist välja rämpsu ja toksiine, peab organism saama tervislikku ja lihtsat toitu. Seepärast on siberi puhastust kõige kergem teha ühes paastuga. Igatahes pole kaks ja pool kuud taimetoidul olemist kuigi suur hind kogu organismi märkimisväärse tervenemise eest.

Võimalikud vaevused siberi puhastuse ajal
Siberi puhastus mõjutab tervet organismi ja ägeneda võivad vaevused, millest võite olla kas teadlikud või ka mitte. See on hea märk, mis näitab, et protsess läks käima ja organism vabaneb agaralt kogunenud mustusest, kahjulikest ainetest ja surnud rakkudest. Kui enesetunne läheb eriti kehvaks, võite pidada vahet ja alustada uut kuuri ühe või kahe kuu pärast. Teisel katsel läheb kõik tavaliselt sujuvalt, kuna organism jõuab kohaneda palsami mõjule ja probleemid on eelnevalt ilmsiks tulnud.

Vastunäidustused siberi puhastusele on vaid idividuaalne talumatus ja vaiguallergia. Selle saab kindlaks teha järgmiselt: kandke pisut palsamit küünarvarre õrnale nahale. Kui nahk hakkab kiiresti punetama, siis tuleb vaiku kasutada ettevaatlikult.

Puhastuse läbiviimiseks läheb teil vaja ilma nõelata süstalt 3..5 ml, mida saate kasutada dosaatorina. Esimesel päeval võtke palsamit 0,185 ml tühja kõhu peale (võib ka pipetiga võtta 7 tilka). Peale seda ei tohi 30 minutit midagi süüa ega juua. Teisel päeval võtke 0,37 ml (14 tilka), kolmandal 0,55 ml  (21 tilka) ja nii iga päev, lisades juurde 0,185 ml (7 tilka). Koguste suurenedes soovitame kasutada 5 ml ilma nõelata süstalt.
Neljakümnendal päeval jõuate 7,4 milliliitrini. Järgmisest päevast hakake vähendama doosi 0,185 ml võrra. 
Puhastus võib kulgeda iga inimese puhul erinevalt.


Siberi puhastust SEEDRIPALSAMIGA saab osta siit

Siberi puhastust Eliksiiriga MEGRE+ seedriõlis saab osta siit

Siberi puhastust «NAISTE TERVIS» saab osta siit

Siberi puhastust Siberi puhastus «MEESTE TERVIS» saab osta siit

Toode on lisatud ostukorvi!